Lilolandia to wyjątkowy sklep

Jeżeli szukasz zabawki dla dziecka i trafiasz do kolejnego sklepu, który oferuje „wyselekcjonowane towary najwyższej jakości” i widzisz tam 3.000 pozycji z których zupełnie  nie wiesz co wybrać, to  Lilolandia zdecydowanie ułatwi Ci to zadanie.

Naszych produktów nie znajdziesz w  większości sklepów internetowych czy stacjonarnych, ponieważ stawiamy na edukację, poznawanie świata za pomocą zabawek sensorycznych, kontrastowych, gier edukacyjnych a zabawa klockami rozwija umysły nowych konstruktorów. 

W naszym sklepie zabawki są produkowane głównie przez polskie firmy oraz przez inne przedsiębiorstwa z Europy. To gwarancja rygorystycznych standardów i surowych regulacji w produkcji zabawek.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Zwrot towaru do 30 dni

Jeśli zabawka nie spełnia oczekiwań, możesz ją zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu bez konieczności podawania przyczyny.

 

DORADZIMY W WYBORZE

sklep@lilolandia.pl

Nie wiesz co wybrać na prezent dla dziecka ? Wystarczy napisać maila z prośbą o polecenie odpowiednich zabawek dla chłopca/dziewczynki w podanym przez Ciebie wieku, a my prześlemy w odpowiedzi nasze wybrane propozycje.

Wszystkie zabawki z naszego sklepu są dostępne w naszym magazynie, więc jeżeli potrzebujesz większej ilości zdjęć produktów, również służymy pomocą.

Pisz : sklep@lilolandia.pl

DOSKONALIMY SWOJĄ WIEDZĘ

targi, wystawy, praktyka w codziennym życiu

Ciągle doskonalimy swoją wiedzę i szukamy bezpiecznych produktów na targach oraz różnego rodzaju wydarzeniach branżowych, organizowanych w Polsce i za granicą. Anna Olszok – właścicielka Lilolandi, mama dwójki uroczych maluchów, która przez zabawę dba o prawidłowy rozwój swoich i Waszych dzieci.

Życzymy miłego dnia i serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Lilolandi.